Autóvillamossági szerelő - Egyesült Királyság

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Anglia, Birmingham, Nagy-Britannia, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
2380 GBP

Munkahelyi információk

Autóvillamossági szerelőket keresünk az Egyesült Királyságba, kiemelkedő, kb. 1 millió Ft-nak megfelelő bruttó fizetésért. Ha van már autószerelésben tapasztalatod, jól beszélsz angolul, kiigazodsz a műszaki rajzokon, fejből sorolod az alkatrészeket, és úgy általában szereted az autókat, jelentkezz most!
Elvárások:
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (kifejezetten autókkal!)
társalgási szintű angol nyelvtudás
jó problémamegoldó képesség, találékonyság
villamos műszaki rajzolvasási ismeretek
jogosítvány előny
az egy napos próbanap idejére a szállást és a kiutazást a jelentkező intézi!

Feladatok:
az alábbi rendszerek, alkatrészek cseréje, javítása: gyújtáskapcsolók, riasztók, indításgátlók és nyomkövető rendszerek, elektromos ablakemelők, tükrök, ülések, elektromos vonóhorog, légkondicionáló, LED vagy hagyományos világítás, parkolást segítő-, figyelmeztető rendszerek, kamerák, autós telefonok, TV, audio-, CD és DVD-lejátszók, stb.
továbbá a gépjárművekben található elektronikus egységek mérése, tesztelése, beépítése, javítása
hibafeltárás
a munkához tartozó kapcsolási rajzok és műszaki kézikönyvek használata
hibás alkatrészek vagy modulok javítása vagy cseréje
szerviz utáni rendszervizsgálat, a helyes működés ellenőrzése
adatbevitel a központi adatbázisba

Amit a munkaadó kínál:
órabér tapasztalattól függően.heti kifizetés
hosszú távú munkavégzés.
munkavégzés több műszakban történik; a munkabér éjszakai vagy hétvégi munkavégzés esetén növekszik.
Indulótökére szükség van az első fizetésig, mégpedig az első hónapban felmerülő költségek finanszírozására (utazás, szállás, étkezés).

További részletek az autóvillamossági állásról

Jelentkezni angol nyelvű önéletrajzzal lehet a anita@euwork.hu e-mail címen.

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

autó villamosság

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

2

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!) Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Közel négyezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork!

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1068 Budapest

Kapcsolat