CNC állások Hollandiában

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
2000 euró

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízható, korrekt munkaadóhoz, 1-2 éves tapasztalattal rendelkező, angolul vagy németül társalgási szinten beszélő CNC - programozókat, settereket és operátorokat keresünk Hollandia különböző területeire.

Elvárások:
-Szakirányú végzettség
-Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
-Legalább 1-2 év tapasztalat, lehetőleg Heidenhain vagy Okuma vagy Mazatrol vagy Fanuc vagy Sinumerik vezérlőkön.
-B kategóriás jogosítvány, és autó előny
-Kiutazás előtt a munkaadó gyakran próbamunkát küld, amit vissza kell küldeni neki.
-Megfelelés esetén rövid időn belül utazás, azonnali munkakezdés

Munkakörök és elvárások:

Conventional turner – Esztergályos

Elvárás: Technikai rajztól függetlenül is tudjon dolgozni
Fizetés: 400- 425 Euro nettó heti szinten, tapsztalattól készségektől függően
Munkavégzés helye: Hengelo
Hosszú darabok megmunkálása: 3000-4000 mm and 300/400 mm round
Nyelvtudás: társalgási szintű angol VAGY német

Mazatrol miller and / or turner programmer- Mazatrol programozó

Elvárás: Technikai rajztól függetlenül is tudjon programozni
MAZAK és MAZATROL gépeken való jártasság
Fizetés: 425 nettó Euro nettó heti szinten, tapsztalattól készségektől függően
Munkavégzés helye: több holland városban aktuális tapasztalattól függően
MAZAK és MAZATROL gépeken kell dolgozni, típusok: Types MTV 655, HCN Nexus 6000, V 515, Variaxis i-600 and VSC 530 C

Mazatrol miller and / or turner operator- Mazatrol gépkezelő, operátor

programozás nélküli munkakör, gépkezelés
Fizetés: 375 Euró nettó hetente
MAZAK és MAZATROL gépeken való munkavégzés, típusok: Types MTV 655, HCN Nexus 6000, V 515, Variaxis i-600 and VSC 530 C
Minimum 1-2 év tapasztalattal rendelkezők jelentkézését várják

Szállás:

Ingyenes, munkáltató által biztosított.
Repülőjegyet az első hónap végén visszatéríti a munkaadó.

Olyan angol/német részletes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

-Milyen programmal/programokkal dolgozott?
-Milyen gépen/gépeket dolgozott? (gépszámmal)
-Milyen méretű termékeket gyártott?
-Milyen alapanyagokkal dolgozott?
-Milyen hibahatárral dolgozott?
-Hány tengelyes/dimenziós gépen dolgozott?
-Milyen cégnél dolgozott, és milyen iparágban?
-Érdemes csatolni képet a munkáiról!

Jelentkezés: [email protected]

Részletek a CNC-s állásról

Irodáink:
Budapest
Csíkszereda

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő közvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2) vagy Német nyelv - Alapszint (A2)

Szakmai tapasztalat években

gépészet vagy elektronika
1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tizenkét évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szurovecz Lúcia
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 2526116   Megjelentetés dátuma: 2018.11.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2000 euró