Dolgozon Szlovákián és keressen kiemelkedő bérezést túlórával! Jelentkezzen bátran szlovák nyelvtudás nem szükséges,szállás,étkezés biztosított.

EUROTRADE - SR a.s.

A munkavégzés helye
Galánta Drevana 888, Szlovák Köztársaság, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Győr-Moson-Sopron megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye, Szeged, Hódmezővásárhely, Csongrád, Szentes, Makó, Győr, Sopron, Mosonmagyaróvár, Csorna, Kecskemét, Kalocsa, Kiskunfélegyháza, Kunszentmiklós, Baja, Pécs, Szigetvár, Mohács, Komló, Siklós, Békéscsaba, Gyula, Békés, Szarvas, Orosháza, Miskolc, Ózd, Sátoraljaújhely, Mezőkövesd, Kazincbarcika, Székesfehérvár, Dunaújváros, Mór, Sárbogárd, Bicske, Debrecen, Hajdúböszörmény, Hajdúszoboszló, Eger, Gyöngyös, Hatvan, Szolnok, Jászberény, Törökszentmiklós, Karcag, Tatabánya, Esztergom, Tata, Komárom, Oroszlány, Salgótarján, Balassagyarmat, Érd, Cegléd, Vác, Gödöllő, Dunakeszi, Kaposvár, Siófok, Marcali, Nyíregyháza, Mátészalka, Kisvárda, Tiszavasvári, Szombathely, Sárvár, Körmend, Veszprém, Pápa, Ajka, Várpalota, Tapolca, Nagykanizsa, Keszthely, Szekszárd, Dombóvár, Paks, Kapuvár, Szentendre, Ráckeve, Szentlőrinc, Pécsvárad, Bóly, Bácsalmás, Jánoshalma, Kiskőrös, Kiskunmajsa, Tiszakécske, Kiskunhalas, Gyomaendrőd, Mezőkovácsháza, Sarkad, Szeghalom, Encs, Gönc, Mezőcsát, Putnok, Tiszaújváros, Szikszó, Szerencs, Edelény, Sárospatak, Kistelek, Mórahalom, Enying, Martonvásár, Gárdony, Tét, Pannonhalma, Balmazújváros, Berettyóújfalu, Hajdúhadház, Nyíradony, Derecske, Hajdúnánás, Bélapátfalva, Füzesabony, Heves, Kunszentmárton, Mezőtúr, Tiszafüred, Kunhegyes, Jászapáti, Kisbér, Bátonyterenye, Pásztó, Rétság, Budakeszi, Dabas, Gyál, Monor, Nagykáta, Pilisvörösvár, Szigetszentmiklós, Szob, Barcs, Csurgó, Fonyód, Nagyatád, Tab, Baktalórántháza, Csenger, Fehérgyarmat, Nagykálló, Nyírbátor, Kemecse, Vásárosnamény, Záhony, Tamási, Tolna, Celldömölk, Kőszeg, Szentgotthárd, Vasvár, Balatonfüred, Sümeg, Devecser, Lenti, Letenye, Zalaszentgrót, Sellye, Zirc, Tokaj, Püspökladány, Pétervására, Szécsény, Nagykőrös, Hegyhát, Cigánd, Aszód, Vecsés, Balatonalmádi, Ibrány, Budapest, Zalaegerszeg, Bonyhád, Budaörs, Biatorbágy, Polgárdi, Budakalász, Solymár, Fót
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
900

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Összeszerelői munkakör, gyártósori részlegen
munkarend 3 műszakos, 8 órás
alap bérezés 650- 700 € + túlóra lehetőség
szállás biztosított díjmentessen
meleg étel biztosított 0,90€
13. 14. bérezés

Egyéb béren kívüli juttatások

Jó egészségügyi állapot
előnyt reészesít a tapasztala autóipari részlegen

Információk a kiválasztási folyamatról

Betanított munkakör
munkaszerződés határozatlan ideig

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2020.08.13. (még 786 nap van hátra)

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Személyi ügynökségünk több mint 10 éve van a piacon. Mi vagyunk az egyik legnagyobb ügynökség Szlovákiában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Nem szükséges

Készségek és személyes tulajdonságok

Határozottság
100 százalékos egészségügyi állapot

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

EUROTRADE-SR a.s.
Drevená, 888
92401 Galanta
Szlovákia
ID: 3331680   Megjelentetés dátuma: 2018.03.09.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   900