Chyžná v prímorskom hoteli - Holandsko. Aj pre páry.

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko., Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland alebo Terschelling. Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí.
Prevažná väčšina hotelov je priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Na ostrov nie je dovolené cestovať vlastým autom. Povolenie majú iba domáci, ktorý tam majú trvalý pobyt.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov
Overený zamestnávateľ. V hoteloch už pracujú slováci. Veľa spokojných
zamestnancov.

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci 18 rokov:
6,73 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

19 rokov:
7,96 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money
20 rokov:
8,65 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money
Pracovníci od 21 rokov a viac:
9,74 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

Mzda je vyplácaná každý týždeň na holandský, český alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: [email protected]
V emaili upresnite termín Vášho možného vycestovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí. Prevažná väčšina hotelov je priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. .Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Dolný Šianec 1
911 48 Trenčín
ID: 3329400   Megjelentetés dátuma: 2018.03.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1500