Náborový pracovník - personalista v našej agentúre. Hľadáme kolegyňu so znalosťou angličtiny - Trenčín. nástup: január 2018

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Dolný Šianec 2, Trenčiansky kraj, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
07.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme agentúra ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia a poradenstvom v oblasti personalistiky.

Hľadáme šikovnú kolegyňu na pozíciu náborový pracovník do našej kancelárie v Trenčíne.

Náplň práce:

- inzerovanie voľných pracovných pozícii
- denná komunikácia v anglickom jazyku
- vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie
- príprava uchádzačov na vycestovanie do zahraničia a ich nástup do práce
- vyhľadávanie nových klientov v zahraničí
- administratívne práce

- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecké výhody
- pravidelné bonusy

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis na email: katarina.luokkanen@europersonnel.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Strojopis - pokročilý

- komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- ovládanie strojopisu a práce na počítači /microsoft word, excel, internet/
- predchádzajúca prax v personálnej agentúre - výhodou
- odolnosť voči stresu, zodpovednosť, flexibilita, samostatné myslenie

Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. .Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Dolný Šianec 2
911 01 Trencin

Kontakt