Könyvelő

EUROKONTROLL Könyvvizsgáló és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

1992-ben alakult könyvvizsgáló- és könyvelőiroda
munkatársat keres
KÖNYVELŐ
munkakörbe

Feladat:
• gazdasági társaságok teljes körű könyvelése (kontírozás, gépkönyvelés, könyvviteli feladások készítése, az egyes gazdasági eseményekhez kapcsolódó számítások elvégzése stb.)
• tudásszinttől függően bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, beszámolók összeállítása
• vezetői információk előállítása
• ügyfelekkel való kapcsolattartás
• kapcsolattartás az adóhatóságokkal
• a fenti feladatok teljesítéséhez tartozó ügyintézés

Egyéb béren kívüli juttatások

• versenyképes jövedelem
• jól felszerelt, igényes munkahely
• hosszú távú munkalehetőség
• szakmai továbbfejlődési, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
• kellemes munkahelyi légkör
• közvetlen kapcsolat a vezetéssel

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
Budapest, I. kerület Mária tér 5. mfszt. 1. (Batthyány térhez közel)

Munkaidő:
H-Cs: 8.00 - 17.00, P: 8.00-14.30

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, valamint iskolai bizonyítványainak másolatait az alábbi e-mail címen várjuk: peter.toth@eurokontroll.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

• mérlegképes könyvelői képesítés
• legalább 2 éves szakmai gyakorlat
• önálló, pontos, minőségi és lelkiismeretes munkavégzés
• haladó szintű felhasználói számítógépes ismeretek
• felelősségteljes gondolkodás
• problémamegoldó hozzáállás

Előny:
• angol nyelvismeret
• adótanácsadói képesítés
• társadalombiztosítási és bérügyintéző, vagy szakelőadó képesítés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

1992. évben alakult teljes körű pénzügyi-számviteli szolgáltató társaság

A cég címe

EUROKONTROLL KÖNYVVIZSGÁLÓ ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.
Mária tér 5. mfszt. 1.
1011 Budapest

Kapcsolat