Zvárač -zámočník MIG, MAG (Holandsko) 4.000-5.000euro/ bruto/mes.

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4.000-5.000 euro brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- MIG MAG zvárač - vysoká úroveň pre výrobný podnik v Holandsku,
- vysoká úroveň zvarovania, veľké kusy, vysoká presnosť
- požaduje sa vysoká úroveň samostatnosti
- samostatná práca, meranie, príprava, skladanie, zváranie
- komunikácia v cudzom jazyku
- produkty vyrábané pre www.spaansbabcock.com

- plat 4.000 - 5.000euro brutto
- zabezpečujeme platbu daní, odvodov, ubytovania, a zdravotného poistenia
- holandská pracovná zmluva,
- sprostredkovanie práce BEZ POPLATKOV!!!,
- kontaktná slovensky hovoriaca osoba na mieste práce,
- pomoc od agentúry kedykoľvek v prípade potreby.

V prípade záujmu pošlite životopis (v slovenčine a v nemčine alebo angličtine) mailom na adresu j.kobulnicky@europlanit.nl.

Do správy pripojte nasledujúce prehlásenie (osobné údaje budú poskytnuté tretím osobám len po predchádzajúcom súhlase kandidáta):

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát uvedených v zaslanom životopise, dávam súhlas k ich spracovaniu, uchovaniu v personálnej databáze a ich poskytnutiu tretím osobám za účelom získania zamestnania pre moju osobu u klientov spoločnosti Euro Planit s.r.o. na dobu neurčitú.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárenské spoločnosti v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cegunk munkaero kozvetitesevel foglalkozik Hollandiaban.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Euro Planit s. r. o.
Šafárikovo nám. 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Kobulnický
Tel.: +31630367051
E-mail: poslať životopis
ID: 3490250   Megjelentetés dátuma: 2018.09.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   4.000-5.000 euro brutto