Rekrutér/Personálny konzultant (Ref. č.: R/2018/09)

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.800 euro mesačne + bonusy+prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie pracovných ponúk, aktívne vyhľadávanie kvalifikovaných pracovníkov,
- absolvovanie pohovorov s uchádzačom o zamestnanie, kontrola pracovných referencií,
- výber uchádzačov o prácu podľa dopytu klientov, vypracovanie profilu uchádzača o zamestnanie,
- pravidelný kontakt a komunikácia s existujúcimi klientmi na európskom trhu
- preklady z/do cudzieho jazyka
- pravidelný kontakt so spolupracovníkmi a reporting vedeniu spoločnosti,
- iné administratívne úlohy a dodržiavanie jasne definovaných cieľov
- podpora holandských kolegov

- stabilná spoločnosť,
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie,
- priestor na prezentáciu vlastných nápadov a riešení,
- možnosť služobných ciest a interných školení.

V prípade záujmu pošlite životopis (v slovenčine a v nemčine alebo angličtine) mailom na adresu j.kobulnicky@europlanit.nl.

Do správy pripojte nasledujúce prehlásenie (osobné údaje budú poskytnuté tretím osobám len po predchádzajúcom súhlase kandidáta):

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát uvedených v zaslanom životopise, dávam súhlas k ich spracovaniu, uchovaniu v personálnej databáze a ich poskytnutiu tretím osobám za účelom získania zamestnania pre moju osobu u klientov spoločnosti Euro Planit s.r.o. na dobu neurčitú.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 41 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Táto ponuka je pre našu vlastnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné a komunikačné schopnosti,
- pozícia vyžaduje veľkú mieru samostatnosti,
- znalosť práce s PC (Word, Excel, Outlook),
- samostatnosť a zodpovednosť,
- veľmi dynamická práca,
- iniciatívny prístup k práci a vysoké nasadenie
- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou.

Cegunk munkaero kozvetitesevel foglalkozik Hollandiaban.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Euro Planit s. r. o.
Šafárikovo nám. 4
811 02 Bratislava
ID: 3490235   Megjelentetés dátuma: 2018.09.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1.800 euro mesačne + bonusy+prémie