Zvárači TIG (RVS) (Holandsko) od 12.5euro/hod netto

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
priebezne
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 12.50 euro /hod netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- TIG zvárači pre výrobný podnik v Holandsku,
- vyššia úroveň zvarovania, hotové strojárenské výrobky
- cudzí jazyk AJ alebo NJ

- plat od 12.5 euro netto/hod
- nadčasy sú bežné,
- holandská pracovná zmluva,

- sprostredkovanie práce BEZ POPLATKOV!!!,

- kontaktná slovensky hovoriaca osoba na mieste práce,
- pomoc od agentúry kedykoľvek v prípade potreby.

V prípade záujmu pošlite životopis (v slovenčine a v nemčine alebo angličtine) mailom na adresu j.kobulnicky@europlanit.nl.

Do správy pripojte nasledujúce prehlásenie (osobné údaje budú poskytnuté tretím osobám len po predchádzajúcom súhlase kandidáta):

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát uvedených v zaslanom životopise, dávam súhlas k ich spracovaniu, uchovaniu v personálnej databáze a ich poskytnutiu tretím osobám za účelom získania zamestnania pre moju osobu u klientov spoločnosti Euro Planit s.r.o. na dobu neurčitú.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárenské spoločnosti v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cegunk munkaero kozvetitesevel foglalkozik Hollandiaban.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Euro Planit s. r. o.
Šafárikovo nám. 4
811 02 Bratislava
ID: 3357253   Megjelentetés dátuma: 2018.04.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 12.50 euro /hod netto