Recepciós

Euro Óvár Sped Kft.

A munkavégzés helye
Dunakiliti
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A 4 csillagos Diamant Hotel recepcióst keres.

Angol nyelvtudás és Hostware szobafoglalási rendszer ismerete feltétel, további nyelvek ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • Gyönyörű, modern munkakörnyezet
  • Kiemelt bérezés
  • Családias hangulat

Ha talpraesett és jó probléma megoldó képességgel rendelkezik, akkor ebben a csapatban a helye!

Önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Aki ma ellátogat a Szigetköz csodálatos vidékére csupa olyan élménnyel gazdagodik ami kellemes a szemnek, nyugtatja a lelket, pihenteti a testet . Ennek gyönyörű tájnak a szívében közvetlen a Duna–parton fekvő Diamant Hotel**** egy igazi ékszer a gyönyörű környezetet kedvelők köreiben. A hotel rendkívül kedvező elhelyezkedésének és Duna-parti fekvésének köszönhetően a szomszédos országokból érkező vendégek körében igen magas népszerűségnek örvend. A Diamant Hotel, Szigetköz**** egy 4000 m2 alapterületű épületegyüttes, ami egy 5 hektáros vízparti területen helyezkedik el.
Az időutazást a történelmi hangulatot idéző 80 fős tradicionális boros pincénkben folytatjuk.

A cég címe

Csölösztői út 1.
9225 Dunakiliti

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vigh Petronella
E-mail: Küldje el önéletrajzát