Recepciós, ügyintéző munkatársat keresünk (AGROPARK, Kistelek)

EURO NOLIKER Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Kistelek
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Akár azonnal is

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfélfogadó részbe keresünk recepciós/ügyintéző munkatársat.

A napi feladatok:
ügyfelek fogadása
kávéval és üditővel való kínálása
értékesítők értesítése
tárgyalótermek rendben tartása
prospektusok feltöltése
hirdetések online kezelése
postai ügyintézés
okmányirodai ügyintézés
általános asszisztensi feladatok ellátása
adatok rögzítése
nyilvántartások vezetése
közintézményeknél napi ügyintézés
táblázatok, kimutatások, adatszolgáltatások készítése
egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Bérinformációk

fizetési igény megjelölést kérünk

Információk a kiválasztási folyamatról

Hosszú távú munkalehetőség.
A munkaidő hétfő-péntek: 07:00-17:00-ig (9 órás munkaidő, 1 órás munkaközi szünettel)

Várjuk: tartósan álláskereső, pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező jelentkezését is.

A munkába lépés akár azonnal is lehetséges.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük a nettó bérigény megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.

Jelentkezéseket várjuk a következő helységekből: Csengele, Kistelek, Ópusztaszer, Baks, Pusztaszer, Tömörkény, Csanytelek, Pálmonostora, Petőfiszállás, Jásszentlászó, Kiskunmajsa, Csólyospálos, Forráskút, Üllés, Bordány, Balástya, Dóc, Szatymaz, Zsombó, Sándorfalva, Kiskundorozsma, Szeged

Fontos!
Minden esetben fizetési igény megjelölést kérünk!

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2019.07.12. (még 15 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Precíz pontos munkavégzés
Magabiztosság
Rugalmasság
Önálló munkavégzés
Problémamegoldó képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AGROPARK fő tevékenysége: mezőgazdasági gépkereskedelem, alkatrész értékesítés, javítás és szervizelés.
Telephelyünk az M5 autópálya kisteleki kijáratánál található közvetlenül (www.agropark.hu)

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Agropark 1.
6765 Csengele

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Varga Zoltán
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3487579   Megjelentetés dátuma: 2019.06.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   fizetési igény megjelölést kérünk