Rendszergazda, informatikus munkakör (AGROPARK, Kistelek) (Ref.sz.: rendszergazd_kistele)

EURO NOLIKER Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Kistelek, AGROPARK
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
akár azonnal is

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Piacvezető agrár gépkereskedemi cégünkhöz (www.agropark.hu) munkatársat keresünk IT részlegünkbe rendszergazda, informatikus, hálózat-adminisztrátor munkakörbe.

Feladatok:
- felhasználók informatikai támogatása
- Windows alapú munkaállomások, szerverek karbantartása, üzemeltetése, szervizelése
- hardveres és szoftveres hibák feltárása és javítása
- eszközök és szoftverek installálása
- hálózatépítés, hálózati eszközök, nyomtatók üzemeltetése, menedzselése
- vezető rendszergazda munkájának segítése, egyéb informatika feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes jövedelem, évenkénti béremeléssel
- Túlóra esetén plusz kereseti lehetőség
- Fiatal, dinamikus csapat
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör
- Kulturált munkavégzési körülmények
- Hosszú távú, folyamatos munkavégzés

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzodat nettó kereseti igényed megjelölésével küldd el e-mailben a karrier@agropark.hu címre.

A visszajelzés részünkről e-mailben vagy telefonon történik.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.10.11. (még 21 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Outlook - haladó
Microsoft Word - haladó
Microsoft Windows - szakértő
JavaScript - alapok
PHP - alapok
SQL - haladó
HTML - alapok
CSS - alapok

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

- önálló munkavégzés
- jó problémamegoldó képesség
- PC hardver ismeret
- Pontosság, megbízhatóság

Előny, de nem feltétel:
- Egyéb ismeretek (pl. grafikai, videózási, stb...)
- B kategóriás jogosítvány

Nem kizáró ok, ha pályakezdő vagy, de csak akkor jelentkezz, ha maximális odafigyeléssel, precízen tudod végezni a munkád. Akire ez nem feltétlenül igaz 100%-osan kérjük NE jelentkezzen, mert nem érezné jól magát a cégünknél!

Fontos a hosszútávú gondolkodásmód.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AGROPARK fő tevékenysége: mezőgazdasági gépkereskedelem, alkatrész értékesítés, javítás és szervizelés.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

6760 Kistelek

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Varga Zoltán
E-mail: Küldje el önéletrajzát