Fényképész/videókészítő, grafikus munkatársat keresünk (AGROPARK, Kistelek) (Ref.sz.: AP-Grafikus)

EURO NOLIKER Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Kistelek, AGROPARK
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
nettó fizetési igény megjelölést várunk

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik legnagyobb mezőgazdasági gépeket értékesítő cégéhez (www.agropark.hu) keresünk fényképész/videókészítő munkatársat.

Elsődleges feladat a cég termékeinek fotózása, valamint egy-egy videó készítése.

Munkaidő: 09.00 - 17.00 (hétfő-péntek)

Előny, de nem feltétel:
- autóipari, mezőgazdasági tapasztalat, érdeklődési kör
- grafikusi végzettség/tudás/tapasztalat

A FÉNYKÉPES önéletrajzokat NETTÓ KERESETI IGÉNY megjelölésével, KIZÁRÓLAG E-MAILBEN várjuk: karrier@agropark.hu

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes jövedelem
- Teljes munkaidős, hosszútávú álláslehetőség
- Az alapfizetésen felüli teljesítményalapú jutaléklehetőség
- Fiatal, dinamikus csapat
- Változatos munkakör
- Szegedről Kistelekre történő kijárás céges autóval biztosított

Információk a kiválasztási folyamatról

A FÉNYKÉPES önéletrajzokat NETTÓ KERESETI IGÉNY megjelölésével, E-MAILBEN várjuk: karrier@agropark.hu címre

Az önéletrajzok nagy száma miatt kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiket interjúra is be szeretnénk hívni. A visszajelzés e-mailben történik.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.10.11. (még 22 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- kreatív, precíz, igényes munkavégzés
- önálló munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AGROPARK fő tevékenysége: mezőgazdasági gépkereskedelem, alkatrész értékesítés, javítás és szervizelés.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

6760 Kistelek

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Varga Zoltán
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 2320791   Megjelentetés dátuma: 2018.09.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   nettó fizetési igény megjelölést várunk