Asszisztens, titkárnő irodai csapatunkba (AGROPARK)

EURO NOLIKER Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Kistelek
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Akár azonnal is
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Átlag feletti fizetés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

4 fős titkárságunkra keresünk asszisztens, titkárnő (back office) munkatársat.
A napi feladatok az iroda vezető utasításai szerint történnek, de előny az önálló munkavégzésre való készség is!

Főbb feladatok:
Általános asszisztensi feladatok ellátása
Adatok rögzítése
Nyilvántartások vezetése
Közintézményeknél napi ügyintézés
Táblázatok, kimutatások, adatszolgáltatások készítése
Egyszerű pénzügyi, számlázási feladatok
Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Információk a kiválasztási folyamatról

Elsősorban Kistelek, Ópusztaszer, Baks, Pusztaszer, Csengele, Balástya községekben élők jelentkezését várjuk.
Hosszú távú munkalehetőség.
A munkaidő munkanapokon 07:00-17:00-ig.
4 fős titkárnői csapatunkba keresünk munkatársat

Várjuk: tartósan álláskereső, pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező jelentkezését is.

A munkába lépés akár azonnal is lehetséges.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük a nettó bérigény megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát a karrier@agropark.hu e-mail címre.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.07.07. (még 19 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Precíz pontos munkavégzés
Magabiztosság
Rugalmasság
Önálló munkavégzés
Problémamegoldó képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő tevékenysége: gépkereskedelem, értékesítés, javítás.

A cég címe

6760 Kistelek

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Varga Zoltán
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 1865097   Megjelentetés dátuma: 2018.06.08.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Átlag feletti fizetés