Szívesen dolgoznál egy elegáns bankban? KKV kapcsolattartót keresünk

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
Versenyképes

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

•vállalati ügyfelek igényeinek felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása, tanácsadás nyújtása,
•akvizíciós feladatok ellátása (tárgyalás, ajánlatkészítés, szerződésírás),
•KKV hitel és egyéb banki termékek értékesítése,
•passzív bankműveletekre vonatkozó ajánlatok készítése
•hitel-előterjesztések készítése,
•monitoring feladatok elvégzése

Információk a kiválasztási folyamatról

aktív, erős számviteli tapasztalat

Megbízó

Stabil háttérrel rendelkező banki partnerünk részére keresünk számviteli tapasztalattal rendelkező szakembert.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

•szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági, pénzügyi),
•banki vállalati kapcsolattartásban/ hitelezésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
•akvizíciós tevékenységben való jártasság,
•kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség,
•precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság,
•eredményorientált, kreatív személyiség,
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Péntek Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3869798  Megjelentetés dátuma: 2020.02.13.  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Versenyképes