Pörgős csapatba egészségügyi koordinátort keresünk!

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
XII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Havi br. 322 ezer Ft + próbaidő után Cafeteria + BÓNUSZ + egyéb juttatások!

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

•Ügyfélbejelentések fogadása
•Segítségnyújtási szolgáltatás megszervezése telefonon az utazási és egészségügyi részlegen, Magyarországon és külföldön
•Ellátás előtti tájékoztatás nyújtása ügyfelek részére
•Kapcsolattartás az orvosokkal, terápiás utasítások követése
•Ügyfelek egészségi állapotának figyelemmel kísérése
•Napi szintű kapcsolattartás a megbízókkal
•Információszolgáltatás a belső szabályozásnak megfelelően

Információk a kiválasztási folyamatról

•Hasonló területen (Call center, ügyfélszolgálat) szerzett tapasztalat

Megbízó

Szeretnéd, ha akár pályakezdőként is önálló és felelősségteljes munkát végezhetnél?
Szeretsz embereken segíteni?
Fontos számodra a visszajelzés és az értékelés?
A változatos feladatok motiválóan hatnak rád?
Ha minden válaszod IGEN, akkor TÉGED keresünk fiatalos, lelkes csapatunkba!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

•Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
•Egészségügyi végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok: ápoló (ápoló, gyakorló ápoló, szakápoló, általános ápoló és asszisztens stb.) vagy diplomás ápoló, szülésznő, védőnő, gyógytornász, dietetikus, mentőápoló, egészségügyi szervező, orvos
•Csapatmunka, szervezőkészség
•Empátia, ügyfél-orientált gondolkodás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Katona József utca 15.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vígh Ádám
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Havi br. 322 ezer Ft + próbaidő után Cafeteria + BÓNUSZ + egyéb juttatások!