Adminisztratív/postázási munkakör egy díjnyertes, multinacionális cégnél!

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
XII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Bruttó 800 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatai közé tartozna:
•a kiküldendő ügyféldokumentumok csomagolása, csomagok összeállítása,
•bejövő, kimenő küldemények iktatása elektronikusan,
•szerződések scannelése,
•raktárkészlet kezelése.

Megbízó

Multinacionális partnerünk keresi új munkavállalóit postázási munkakörbe! Fiatalos légkör, dinamikus környezet, jó hangulat, és a belváros szívében történő munkavégzés vár Rád!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
•Pontos, precíz, önálló munkavégzés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Bruttó 800 Ft/óra