Money money money, must be funny! pénzügyi asszisztenst keresünk!

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Bruttó 280.000,- Ft + Cafeteria +Bónusz + Jutalék

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Vevő oldali folyószámlák kezelése
- Egyenlegek rendezése
- Kárszámlák elkészítése
- Futárcégeik folyószámláinak kezelése és kapcsolattartás
- Folyamatos egyeztetés az SSC-vel (Shared Service Center)
- Havi zárási folyamatokban való aktív részvétel
- Ügyintézéssel járó feladatok elvégzése

Megbízó

Partnerünk az online kereskedelem piacán 2005 óta jelenlévő, mára már piacvezető cég. Fontos számukra a maximális vásárlási élmény biztosítása, teljes körű ügyfélszolgálat mellett, megbízható, minőségi termékek legszélesebb választékát kínálva. Szuper csapatukba most pénzügyi asszisztenst keresnek!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

- Legalább középiskolai (akár pénzügyi) végzettség
- Angol nyelv magabiztos ismerete (csehországi partnerrel rendszeres kommunikáció)
- Stabil MS Office, esetleg SAP felhasználói ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Bruttó 280.000,- Ft + Cafeteria +Bónusz + Jutalék