Könyvelőt keresünk xi. kerületi könyvelő irodába

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

- a vállalkozás teljes körű könyvelése
- számviteli feladatok ellátása
- adóbevallások, nemzetközi adatszolgáltatások elkészítése
- havi, negyedéves, éves zárások, kimutatások összeállítása, az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése
- beszámoló összeállítása
- amortizáció kalkulálása
- analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése a főkönyvvel

Elvárások

- pénzügyi- számviteli ügyintézői, illetve könyvelői végzettség (nemzetközi könyvelés ismerete)
- 1-3 év szakmai tapasztalat
- MS Office ismerete
- magas szintű excel tudás (függvények, Pivot táblák)
- önállóság, felelősségteljes munkavégzés

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Munkaidő

H-Cs: 8.00-16.30, P: 8.00-15.00

Fizetés

Nettó 220.000 Ft

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.