Munka- és tűzvédelmi tanácsadó

ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Tartsay V. u. 16., Szekszárd, Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.03.25.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az ERGONOM Kft. SZEKSZÁRDI csapatába várja leendő MUNKA- és TŰZVÉDELMI
tanácsadó munkatársát!

Ügyfeleink számára széleskörű, professzionális munkabiztonsági szolgáltatást nyújtunk kiváló szaktudású, elkötelezett, fiatalos csapatunkkal.

Minőségi szakmai munkánk megkívánja, hogy leendő csapattagunk is elkötelezett legyen a munkabiztonság iránt, és szaktudásával álljon rendelkezésére ügyfeleink igényének kiszolgálására.

MENTOR programunk maximálisan biztosítja a fejlődési lehetőséget az arra nyitott fiataloknak, pályamódosító szakembereknek, ezért szívesen fogadjuk a friss, szakmai végzettséggel rendelkező pályakezdők, de szakmai pályakezdők jelentkezését is!

Elvárások:
• Munkavédelmi technikus végzettség, előny a tűzvédelmi előadói végzettség
• Számítógépes ismeretek: erős felhasználói szint (Word, Excel, Power Point, levelező program, internet)
• B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetés,
• 2 év szakmai tapasztalat

Főbb feladatok:
Az Ergonom Kft. ügyfeleinél a munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos szakmai feladatok felelősségteljes ellátása:
• Szakmai kérdésekben folyamatos tanácsadás
• Szabályzatok, szakmai dokumentációk elkészítése
• Munkaterületeken szemlék elvégzése, dokumentálása
• Munka-és tűzvédelmi oktatások megtartása
• Munka- üzemi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyvek elkészítése
• Rendszeres tájékoztatás a jogszabályi változásokról
• Együttműködés a társágazatokkal, alvállalkozókkal

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, stabil munkahely
• Alkalmazotti jogviszony
• Teljes munkaidő
• Korrekt bérezés, utazás támogatása
• Telephelyről induló kulcsos autó munkavégzéshez, okos telefon, internet kapcsolattal
• Szakmai fejlődés támogatása
• Igényes környezet és munkakörülmények
• Lendületes, fiatalos, eredményorientált csapat

Munkavégzés helye:Szekszárd

Örömmel fogadjuk Szekszárdra, a munka- és tűzvédelmi tanácsadói pozícióra azoknak a pályázóknak a jelentkezését, akik szakmai végzettségűek, pályakezdők vagy tapasztalattal rendelkezők, rugalmasak, nyitottak, szolgáltatói szemlélettel rendelkeznek, és szívesen lennének egy fiatalos csapat tagjai!

Várjuk a pályázók szakmai önéletrajzát és kísérő levelét e-mailben a lenti gombra kattintva.

(A jelentkezési feltételeknek – különösen a szakmai végzettségeknek - nem megfelelő pályázatokat külön értesítés nélkül kizárjuk a kiválasztási eljárásból.)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

munkavédelem, tűzvédelem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft. komplex munka-tűz és környezetvédelmi országos szintű szaktanácsadói tevékenysége mellett, közel 26 éve foglalkozás-egészségügyi alapellátást is biztosít ügyfeleinek.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Tartsay utca 16.
7100 Szekszárd