Villanyszerelő

EPROFI ELECTRIC Kft.

A munkavégzés helye
Nagytarcsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az EPROFI ELECTRIC Kft. magyar családi tulajdonban lévő kisvállalkozás.
Nyolc évünk alatt egyre több kollégának biztosítunk törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget.
Most nagytarcsai telephelyünkre keresünk 3 fő villanyszerelő munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
-Rajzok és tervek (áramút, nézeti) olvasása és értelmezése
-Részvétel elektromos berendezésgyártásban, a berendezések telepítésében
-Ipari villanyszerelésben való részvétel az egész ország területén iparvállalatoknál
-50% műhelyben végzett tevékenység, 50% külső iparvállalatnál végzett tevékenység, heti 1-2 nap vidéki ott alvással

Elvárások:
-Elektromos szakirányú végzettség: villanyszerelő vagy berendezésgyártó
-B kategóriás jogosítvány
-Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
-Versenyképes bérezés
-Hosszú távú munkalehetőség

További információ, JELENTKEZÉS: [email protected], +36309156237

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen