Elektrokonštruktér

Enitech s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500,- eur + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie elektrických schém pre jednoúčelové stroje
- konštrukcia elektrorozvádzačov a iných komponentov
- vytváranie nových technických riešení
- podpora pri nábehu produktov do výroby
- komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci firmy
- spolupráca na medzinárodných projektoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti elektrotechniky alebo strojárstva
- prax v oblasti konštrukcie elektrotechnických komponentov
- znalosť EPLAN alebo ELCAD výhodou
- štruktúrovaný spôsob práce so zmyslom pre detail, cieľavedomosť, samostatnosť
- nemecký jazyk - Stredne pokročilý (min. B1)

Fő profilunk egyedi gyártástámogató eszközök megvalósítása a megrendelői kritériumok alapján. A gyártástámogató eszközök magukba foglalnak különböző alcsoportokat. Ezek közé tartoznak befogó és pozicionáló berendezések, alakító szerszámok, szerelő, hegesztőállomások, szállítóeszközök,
mérőberendezések, célgépek stb. Ezek a termékek az ipar különböző területeire kiterjednek: autóipar, repülőipar, energiaipar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ENITECH s.r.o.
Dukelská štvrť 1404/613
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Hollá
Tel.: 00421 905 540 764
E-mail: poslať životopis
ID: 3143319   Megjelentetés dátuma: 2018.08.02.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1500,- eur + benefity