Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Procesný Inžinier - Automotive, Mladá Boleslav ČR (Ref. č.: PRMB1122191)

Engia s.r.o.

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
23 - 28 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Procesný Inžinier, (Plasty - Interiérové časti).

Úspešný kandidát musí spĺňať:
* Prax v odbore minimálne 2 roky /procesný inžinier automotive/.
* Jazyk /nemecký alebo anglický/
* Práca s procesom, dokumentáciou

Kandidáti ktorý vyplnia dotazník a budú spĺňať minima budú kontaktovaný. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Engia s.r.o., together with its European divisions has been operating on the market since 2004. From the beginning Engia s.r.o. has established itself and become one of the best-known OEMs for which we provide tailored services and solutions. Our services are directed to the OEM Product development centers as well as to the project and serial productions.

Dolné Hony 3
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Kucbeľová
Tel.: 0902 799 238 ( Po - Pia 8:00 - 16:30 )
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3816745  Megjelentetés dátuma: 2019.11.22.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 23 - 28 EUR/hod.