Követeléskezelő

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

KÖVETELÉSKEZELŐ

Munkavégzés helye: Budapest, a III. kerület
(hangulatos környék, családias iroda)

Fizetés: alapbér + mozgó bér

Teljes vagy részmunkaidő

Feladatok:
- Követeléskezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
- Ügyfelekkel történő kapcsolattartás szóban és írásban

A munkakör betöltéséhez szükséges:
- Kiváló kommunikációs készség
- Stressztűrő és problémamegoldó képesség
- Microsoft Office programok magas szintű ismerete (Word, Excel)
- Követeléskezelésben, behajtásban szerzett tapasztalat
- Megfelelő képesítés:
• pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga vagy
• szakmai felsőfokú iskolai végzettség vagy
• középfokú végzettség és szakképesített bankreferensi szakképesítés vagy
• banki, befektetési termékértékesítői szakképesítés vagy
• befektetési tanácsadói szakképesítés vagy
• a Magyar Bankszövetség Felsőfokú Bankszakmai oklevél

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed kérjük, küldje el az önéletrajzod a fizetési igényének megjelölésével a következő email címre:
iroda@nrgpower.eu
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 70/365 09 82
Várjuk jelentkezését!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.