Eladó – pénztáros (Kecskemét)

Régió: Kecskemét (Járás)
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Keresünk alábbi pozícióba munkatársat:
ELADÓ – PÉNZTÁROS

Pozíció leírás:
Cukrászdába keresünk szakképzett, gyakorlott eladó-pénztárost.

Feladatok:
- vendégek kiszolgálása
- rendelések felvétele
- pénztárgép kezelése
- heti 1-2 alkalommal szállítás Budapesti üzletünkbe

Elvárások:
- eladói végzettség
- hasonló területen szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
- pontos, precíz munkavégzés
- megbízhatóság, önállóság, kreativitás
- B kategoriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:
- Családias, kellemes hangulatú, stabil munkahely
- Tiszta környezet

Munkavégzés helye:
- Kecskemét

Fizetés:
- megegyezés szerint

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, jelentkezéshez küldje el Fényképes Önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az [email protected]  e-mail címre!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.