Humán-szolgáltatás értékesítő (nrg107)

Régió:
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk részére keresünk munkatársat
Humán-szolgáltatás
ÉRTÉKESÍTŐ
munkakörbe

Feladatok
• A cég értékesítési stratégiájának megtervezése
• Potenciális új ügyfelek felkutatása
• Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
• Ajánlatok készítése
• Tárgyalások lebonyolítása
• Folyamatos piacfigyelés
• Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció

Elvárások
• Kiváló kapcsolatteremtő, tárgyaló, kommunikációs készség szóban és
írásban
• Önállóság, megbízhatóság, határozottság
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód
• MS Office felhasználói szintű ismeretek

Előny:
• Budapesti és Budapest környéki lakhely
• Felelősségteljes munkavégzés
• B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
• Dinamikus, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:
• Fix alapbér+ kiemelkedő jutalékos rendszer

Rugalmas időbeosztás
Munkarend: Napi 4-6 órában történő munkavégzés
Munkavégzés helye Otthonról végezhető munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/
oldalunkat ahol regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát az
nrg107@nrgpower.eu email címre!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.