Megbízónk részére keresünk munkatársat marketing munkatárs munkakörbe

Régió: Pomáz, Pest megye
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk részére keresünk munkatársat
MARKETING munkatárs
munkakörbe

Feladatok
• A cég marketing stratégiájának végrehajtása
• Marketing anyagok, tartalmak előkészítése
• Kommunikációs felületek kezelése
• Marketinghez kapcsolódó adminisztráció
Elvárások
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
• Önállóság, megbízhatóság, határozottság
• MS Office felhasználói szintű ismeretek
• Felelősségteljes munkavégzés
Munkaidő

Teljes- vagy részmunkaidő
Pomáz vagy otthonról végezhető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát az nrg108@nrgpower.eu
email címre
Ismerje meg , lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.