Telefonos követeléskezelő

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
TELEFONOS KÖVETELÉSKEZELŐ ÁLLÁS
munkatársakat keresünk megbízónk részére

Munkavégzés helye: Budapest, a III. kerület
(hangulatos környék, családias iroda)
Fizetés: alapbér + mozgó bér
Teljes vagy részmunkaidő

Feladatok:
- Követeléskezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
- Ügyfelekkel történő kapcsolattartás szóban és írásban

A munkakör betöltéséhez szükséges:
- Kiváló kommunikációs készség
- Stressztűrő és problémamegoldó képesség
- Microsoft Office programok magas szintű ismerete (Word, Excel)
- Követeléskezelésben, behajtásban szerzett tapasztalat
- Megfelelő képesítés:
* pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga vagy
* szakmai felsőfokú iskolai végzettség vagy
* középfokú végzettség és szakképesített bankreferensi szakképesítés vagy
* banki, befektetési termékértékesítői szakképesítés vagy
* befektetési tanácsadói szakképesítés vagy
* a Magyar Bankszövetség Felsőfokú Bankszakmai oklevél

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a szarka@nrgpower.eu email címre!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.