Raktáros

EMT Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Gödöllő, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft. , a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres

RAKTÁROS
munkatársat.

Feladatok:
• Anyagbeérkeztetések, összekészítések elvégzése,
• Teherautók le- és felrakodása,
• Termelés felé szükséges alapanyagok, alkatrészek és csomagolóanyagok biztosítása és előkészítése,
• Készlet- és a készárunyilvántartáshoz kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása,
• Alapanyag-, késztermék- és hulladékszállítás elvégzése,
• Folyamatos készletellenőrzés végzése, a készlet valós meglétéért való felelőségvállalás,
• Rend, tisztaság fenntartása.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Hosszútávú munkalehetőség,
• Béren kívüli juttatások.

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: Gödöllő, Kőrösi Csoma S. u. 21.

Jelentkezéseket a Eva.GYIMESI@maike-automotive.com e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

• Hasonló területen szerzett tapasztalat,
• Középiskolai végzettség,
• Érvényes targoncavezetői engedély (3324 és 3312, OKJ: 315820600103105), biztos targoncavezetői gyakorlattal,
• Felelősségtudat, megbízhatóság,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
• Két műszakos munkarend vállalása.

Előny:
• „C” kategóriás jogosítvány GKI kártyával.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát