Raktáros

ELKO EP Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hungária körút 69., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Pozíció leírása:

- árukészlet bevételezése
- a termékek pontos összekészítése és átadása a futárszolgálatnak
- megrendelések rögzítése, számlázás
- kapcsolattartás a megrendelőkkel és a beszállítókkal
- raktárkészlet számítógépes rendszerben történő kezelése
- raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
- kimutatások készítése

Elvárások:

- kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- készség csapatmunkára
- terhelhetőség
- hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
- angol nyelv haladó szintű ismerete
- cseh vagy szlovák nyelv ismerete előny
- min. középfokú végzettség érettségivel

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- stabil nemzetközi háttér
- kiváló munkakörnyezetet egy fiatal csapatban
- hosszú távú érvényesülés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ELKO EP Hungary Kft. egy innovatív, smart-home technológiával is foglalkozó, lendületesen növekvő, fiatalos, dinamikus cég. Ha munkatársunk leszel, otthonos munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol remek a csapatszellem. Figyelünk arra, hogy lehetőséget biztosítunk a személyes fejlődésedre, ezért rendszeresek nálunk az oktatások, de szakmai konferenciákon is részt vehetsz.
Egy sikeres csapatba keressük kihívásokat kedvelő, elkötelezett új kollégánkat.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Hungária körút 69.
1143 Budapest