Marketinges munkatárs

ELKO EP Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hungária körút 69., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Pozíció leírása, avagy a főbb feladatok:

• blog, hírlevél szövegek írása
• honlap tartalom aktualizálása
• Social Media tartalmak készítése (FB, G+, Instagram, LinkedIn)
• cikkek fordítása
• elemzések, statisztikák készítése
• kapcsolattartás a külsős marketing partnerekkel

Elvárásaink, azaz nálunk a helyed, ha:

• tapasztalt vagy tartalommarketing készítésben, blog írásban , Social media tartalom
és hírlevelek készítésében
• magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban,
• jó a helyesírásod
• könnyen szót értesz másokkal
• van 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatod
• legalább középfokú szinten beszélsz angolul
• kreatívan gondolkodsz
• rugalmas vagy

Alapból nem várjuk el, de örülünk, ha:

• szlovákul vagy csehül is beszélsz
• tudsz használni valamilyen képszerkesztő programot (pl. Photoshop)
• felsőfokú marketing irányú végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk:

• Kiváló munkakörnyezetet egy fiatal csapatban
• Stabil nemzetközi hátteret, így hosszú távra
tervezhetsz velünk
• Új technológiák használatát
• Versenyképes juttatásokat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Szlovák nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ELKO EP Hungary Kft. egy innovatív, smart-home technológiával is foglalkozó, lendületesen növekvő, fiatalos, dinamikus cég. Ha munkatársunk leszel, otthonos munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol remek a csapatszellem. Figyelünk arra, hogy lehetőséget biztosítunk a személyes fejlődésedre, ezért rendszeresek nálunk az oktatások, de szakmai konferenciákon is részt vehetsz.
Egy sikeres csapatba keressük kihívásokat kedvelő, elkötelezett új kollégánkat.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Hungária körút 69.
1143 Budapest