Marketing asszisztens

Élelmiszer kiskereskedelmi vállalat

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszer kiskereskedelmi vállalat , tapasztalt szakembert keres Budaörsi központjába az alábbi pozícióban:

ELLÁTANDÓ FELADATOK:
A kategória menedzsment hatékony munkájának elősegítése a kiskereskedelem aktivitások támogatásán, az adminisztráció kialakításán keresztül.

• Kereskedelmi aktivitásokkal kapcsolatos feladatok (promóciók, aktivitások) kidolgozásában való részvétel és a megvalósításuk menedzselése
• POS anyagok szervezése és menedzsmentje, kihelyezésük koordinálása, visszajelzések kezelése, adminisztrációja
• Eladások elemzése, figyelése, riportok készítése
• Szórólapok, szóróanyagok és egyéb grafikai anyagok terveztetése, kivitelezésének koordinálása
• Kapcsolattartás nyomdákkal, beszállítókkal valamint bolthálózattal

ELVÁRÁSOK:
• Kreativitás
• Szervezőkészség
• MS alkalmazások vagy kiskereskedelmi program felhasználói szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
• Felelősségteljes, precíz munkavégzés
• Minimum középfokú végzettség (kereskedelmi/marketing)

ELŐNYT JELENT:
• 3 év marketing vagy BTL
• Nyomdai ismeretek
• Tapasztalat marketingkommunikációs területen
• Kiskereskedelmi tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• Kulturált munkakörülmények
• Kellemes munkahelyi légkör
• Versenyképes fizetés
• Folyamatos szakmai fejlődés

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzzal a [email protected] e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése