Éjszakai üzemi takarító

EISBERG HUNGARY Élelmiszerfeldolgozó és -kereskedelmi Kft.

A munkavégzés helye
Gyál, Járas Gyál
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyálon működő svájci tulajdonú élelmiszer-feldolgozó cégünkhöz

ÉJSZAKAI ÜZEMI TAKARÍTÓ

munkakörbe munkavállalókat keresünk.

Feladatok:
• A salátafeldolgozó üzem helyiségeinek, gépeinek, berendezéseinek eszközeinek vegyszeres takarítása, rendben tartása (tisztító, mosóvonal, csomagológépek), eszközök és a helyiség teljes körű takarítása az előírt módon.
• Víz - és vegyszerfelhasználás optimalizálása
• Félkész áru előkészítés
• A munkák során az üzemi rend, üzemi higiénia, termékbiztonság, munka- és tűzvédelmi előírások maximális betartása.
• A termelő gépek, eszközök állagának /állapotának megóvása, előírásszerű használata.
• Rendellenesség észlelése esetén azonnali jelentési kötelezettség (pl. üvegtörés, hiányzó, tört elem, alkatrész)
• A csoportvezetői és műszakvezetői utasítások betartása

Elvárások:
• Legalább 8 általános, de a szakmunkás végzettség előny
• Üzemi takarítási feladatok ellátásában gyakorlat

Munkaidő: este 22:00 órától reggel 6:45-ig

Bérezés:
Nettó 190.000 Ft/hó
Munkába járás támogatás

Jelentkezni az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva lehetséges.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Piacvezető, konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari cég.

A cég címe

Kisfaludy utca 63.
2360 Gyál

Kapcsolat