Kiemelt szociális takarító

EISBERG HUNGARY Élelmiszerfeldolgozó és -kereskedelmi Kft.

A munkavégzés helye
Gyál, Kisfaludy utca
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- takarítási feladatok elvégzése takarítási tervnek megfelelően, elsősorban szociális területen (öltözők, irodák), kis részben üzemi területen
- auditra való felkészülés
- dolgozók ruháinak és védőeszközeinek cseréje, szekrénykulcsok kezelése
- leltározás, áruátvétel
- bérelt munkaruha rendelése és nyomonkövetése
- rágcsálócsapdák heti ellenőrzése
- dokumentációk vezetése, üzemi dokumentumok, feliratok laminálása, cseréje az üzemben

Elvárások:
- minimum középfokú iskolai végzettség
- megbízhatóság, precizitás
- jó terhelhetőség
- önállóság
- igényes, tiszta munkavégzés
- 1 műszak vállalása, heti 5 nap munkavégzés, havi 1 szombati munkavégzés

Előnyök:
- takarítási feladatok ellátásában gyakorlat
- számítógép-kezelői alapismeretek

Munkavégzés helye:
Cégünk Budapest közvetlen közelében, Gyálon található, 2360 Gyál Kisfaludy Sándor u. 63. szám alatt.
Tömegközlekedéssel: 89E BKK busz: Kisfaludy utcánál kell leszállni, onnan 10-15 perc séta.
Vasúti közlekedés: Nyugati pu-ról Gyál állomás.
Autóval: az M5 autópálya közelében, ami biztosítja a megfelelő elérhetőséget és egyszerű megközelíthetőséget.

Jelentkezni az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva lehetséges.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Piacvezető, konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari cég.

A cég címe

Kisfaludy utca 63.
2360 Gyál

Kapcsolat