Termelési csoportvezető

EISBERG HUNGARY Élelmiszerfeldolgozó és -kereskedelmi Kft.

A munkavégzés helye
Kisfaludy utca 63., Gyál, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Piacvezető, konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari cégünkbe keresünk Termelési csoportvezetőt!
A modern gyártástechnológia, a folyamatos fejlesztés és az elkötelezett munkavállalók együttműködése tesz képessé minket magas minőségű termékeink előállítására.
Légy Te is tagja dinamikusan fejlődő csapatunknak!

FŐBB FELADATOK:
• a saláta-előkészítő munkaterületen a munkafolyamatok irányítása, a műszakvezető által meghatározott feladatok végrehajtatása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
• termelési csoportjának vezetése és építése, fizikailag együtt dolgozva a csapattal
• higiéniai, élelmiszerbiztonsági, munkavédelmi előírások betartatása és folyamatos ellenőrzése
• a minőség, a hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése.
• részvétel a napi termelési megbeszéléseken és az előző napi termelési adatok analízisében, illetve azon javító intézkedések meghatározásában, amik a napi problémák megszüntetésére irányulnak
• javaslattétel a folyamatok optimalizálására, folyamatos fejlesztési munkákban való aktív részvétel
• új dolgozók betanítása
• a terület dolgozóinak éves teljesítményértékelése
• üzemi adminisztráció elvégzése
• napi együttműködés a műszakvezetőkkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• legalább középfokú végzettség
• termelő vállalatnál, csoportvezetőként legalább 2-3 éves gyakorlat, 10-20 fő irányításában szerzett tapasztalat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• több műszakos munkarend, hétvégi műszak, ünnepnapon történő munkavégzés és esetenkénti túlóra vállalása
• jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
• jó szervező- és motivációs készség
• megbízható, ambiciózus személyiség, pontos, precíz munkavégzés
• csapatmunkához való képesség és nagy munkabírás

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY:
• élelmiszer-ipari szakirány vagy élelmiszer-ipari munkatapasztalat
• folyamatos fejlesztésben (Kaizen, Lean) szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• kulturált munkakörülmények
• bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
• cafeteria (SZÉP kártya, juttatott pénzeszköz, egészségpénztár) havonta
• nem helyi lakosoknak (15 Ft/km) útiköltség-térítés
• szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
• korrekt, támogató vezetés, kiszámítható, stabil cég, amely hosszú távra tervez és megbecsüli kollégáit

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Munkavégzés helye: 2360, Gyál Kisfaludy Sándor u. 63.
• Kezdés időpontja: Azonnal

Jelentkezni az Elküldöm az önéletrajzomat gombra kattintva lehet.

Egyéb béren kívüli juttatások

cafeteria, nem helyi lakosnak útiköltség-térítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Piacvezető, konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari cég.

A cég címe

Kisfaludy utca 63.
2360 Gyál

Kapcsolat