Java programátor (senior, medior) do Trenčína (Ref. č.: developer_TN_201809)

EEA s.r.o.

Miesto práce
Farská 4, Trenčín, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia: Java developer - senior alebo medium level

Si proaktívny/a, nadšený/a, máš zmysel pre detail a chuť vzdelávať sa?
Chceš byť viac ako len „another brick in the wall" ?
V tom prípade je EEA (www.eea.sk) ako dodávateľ softwarových riešení a zároveň úspešný slovensko - český integrátor vhodnou firmou práve pre Teba.

Pre náš tím v Trenčíne hladáme ľudí s chuťou pracovať na zaujímavých projektoch v teamoch skúsených expertov. Ponúkame otvorený prístup a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok. Akceptujeme individualitu a individuálny prístup k práci. Práca je vhodná pre programátorov s reálnymi skúsenosťami s programovaním na zákazníckych projektoch alebo šikovných a proaktívnych developerov, ktorí si už čo to odkódili a chcú začať makať na komerčných projektoch.

Našimi zákazníkmi sú spoločnosti zo Slovenska, Česka, Rakúska, Švajčiarska, Francúzska, Nemecka, Dánska, Belgicka, USA, Ruska ... Participujeme tiež na rôznych výskumných projektoch.

Náplň práce:
Práca na projektoch podľa schopností a skúseností

Termín nástupu:
ihneď

Podmienky:
dohodou podľa skúseností

flexibilný pracovný čas, výborný kolektív, rodinná atmosféra, referral bonusy, koncoročné bonusy, pravidelné firemné akcie zamerané na team bulding a vzdelávanie, školenia a tréningy, možnosť skúmať a učiť sa nové technológie, možnosť coachingu senior architektami s 20+ ročnými skúsenosťami v IT

Informácie o výberovom konaní

nutný osobný pohovor v TN

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

CHUŤ UČIŤ SA!
komunikatívnosť, proaktivita, schopnosť rýchlo navnímať a naučiť sa nové veci, tímová práca, samostatnosť

EEA company, formed in 1991 (initially as Euromove) provides complete IT and communications solutions. Our activities cover each step from initial analyses and studies through designing, implementation and integration to deployment and support of our customers.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EEA s.r.o.
Hattalova 12
831 03 Bratislava
ID: 3362783   Megjelentetés dátuma: 2018.09.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1500