Senior Technikai Konzultáns

Editel Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi vezető EDI technológiai szolgáltató cég magyarországi irodájába keresünk új kollégát Senior Technikai Konzultáns pozícióba.

Feladatok
-Projektek konverziós folyamatainak megvalósítása
-EDI Map-pek fejlesztése XSLT használatával
-EDI és B2B integrációs szoftverek telepítése és konfigurálása
-Második szintű támogatás (Second Level Support) és hibaelhárítás
-Software tesztelés
-Az ügyfél követelményeinek és folyamatainak elemzése
-Műszaki megoldások javaslatai az ügyfél igényei alapján
-Üzleti ajánlatok műszaki specifikációjának elkészítésében való támogatás
-Dokumentációk készítése
-Ügyfelekkel való kommunikáció, tanácsadás a B2B integráció területén
-Felhasználok képzése
-Kapcsolattartás a külföldi fejlesztőközponttal

Elvárások
-Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai területen
-Magas szintű angol nyelvtudás
-Windows és Linux környezet ismerete,
-MS Office (Word, Excel, Access, Power Point)
-Önálló munkavégzés
-Fejlett problémamegoldó képesség
-Csapatjátékos személyiség
-Jó kommunikációs képesség
-Rugalmasság

Előny
-Kereskedelmi / logisztikai / autóipari szektorban szerzett EDI tapasztalat
-B2B Integráció (Sterling, TIBCO, BizTalk, Websphere) szerzett tapasztalatok
-ERP, DMS, CRM rendszerek ismerete
-MS Project ismerete,
-Német nyelvtudás

Amit a cég kínál
-Versenyképes jövedelem megegyezés alapján – tapasztalattól függően
-Bonusz csomag a vállalat elért eredményeitől és egyéni célok teljesítésétől függően
-Cafeteria
-Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
-Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
-Hosszú távú, stabil munkalehetőség
-Rugalmas munkarend

Információk a kiválasztási folyamatról

A pozícióra való jelentkezéshez, küldje el önéletrajzát a job@editel.hu címre

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Budaörs