Senior Software Tester – Minőségbiztosítási Szakértő

Editel Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Pozsony, Bécs, Szlovák Köztársaság, Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az EDITEL egy nemzetközi, vezető EDI (elektronikus adatcsere) szolgáltató, mely a különböző ágazatokban tevékenykedő cégek ellátási lánc és B2B üzleti folyamatainak optimalizálására specializálódott. Ausztria és szlovákiai csapatunk erősítéséhez most új kollégát keresünk Senior Software Tester – Minőségbiztosítási Szakértő pozícióba.

Senior Software Tester –
Minőségbiztosítási Szakértő

Feladatok
-EDITEL alkalmazások tesztelése és kiértékelése
-Manuális és automatizált tesztforgatókönyvek (End to End) létrehozása és alkalmazása
-A tesztkörnyezet (TOSCA) karbantartása és támogatása
-Széles körű kommunikáció és együttműködés a fejlesztői részleggel
-Csatornakezelés (Channel Management)

Elvárások
-Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai területen, vagy több éves szakmai tapasztalat
-Önálló és pontos munkavégzés
-Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
-Fejlett problémamegoldó képesség
-Csapatjátékos személyiség
-Webszolgáltatás területén szerzett tapasztalat (SOAP/REST), SQL, SoapUI, JMeter,Linux, Continuous Integration, Selenium
-Előny: ISTQB vagy CSTE képesítés

Amit a cég kínál
-Munkavégzés egy nagy szakmai tapaztalattal rendelkező nemzetközi cégnél
-Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
-Versenyképes jövedelem megegyezés alapján – bónusz csomag és cafeteria
-Munkavégzés Pozsonyban vagy Bécsben (a Főpályaudvarhoz közel)

Információk a kiválasztási folyamatról

A pozícióra való jelentkezéshez, küldje el önéletrajzát a job@editel.hu címre

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Budaörs