Használt ruha válogató munkatárs

Easyget Textile Kft

A munkavégzés helye
Budapest, Besence utca 2
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
190000 - 200000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör leírása:
• beérkező használt ruhák szortírozása, osztályozása, minősítése (betanított ismeretek alapján)
• könnyű fizikai munka, állómunka üzemi környezetben
• kidolgozott technológiai folyamatok rendszerében

Amit kérünk:
• jó monotonitástűrő képesség
• precizitás, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• divat iránti érdeklődés és a ruhaanyagok ismerete
• hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem (bruttó 190.000-200.000 Ft)
• cafeteria juttatási rendszer (482.000 Ft/év)
• teljesítmény alapú bónuszrendszer
• dinamikus, fiatalos csapat
• rendezett munkakörnyezet
• kiszámítható, egy műszakos, fix munkaidő beosztás (H-Cs: 7:15-16:15; Péntek: 7:15-15.25)
• hosszútávú stabil munkahely

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Használt ruha nagykereskedésünk használt ruha importjával, feldolgozásával, valamint értékesítésével foglalkozik. Cégünk budapesti székhelyű telepére keresünk használt ruha válogató munkakörbe munkatársakat.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Besence utca 2.
1186 Budapest
ID: 2920030   Megjelentetés dátuma: 2018.05.30.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   190000 - 200000 Ft/hónap