Raktáros (árumozgató)

Easyget Textile Kft

A munkavégzés helye
Budapest, Besence utca 2
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
250000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

-- félkész- és készáru kézi illetve kiskocsis mozgatása a feldolgozó állomások és raktár között
-- futószalagos rendszer folyamatos áruellátásának biztosítása
-- áruátvétel és árukiadás lebonyolításának segítése; kamionok illetve konténerek le- és felpakolása
-- készáru bálázása bálázógéppel
-- termelési üzemterület és raktárhelyiségek rendben tartása

Egyéb béren kívüli juttatások

-- cafeteria juttatási rendszer (482.000 Ft/év)
-- dinamikus, fiatalos csapat
-- rendezett munkakörnyezet
-- kiszámítható, egy műszakos, fix munkaidő beosztás (H-Cs: 7:15-16:15; P: 7:15-15:25)
-- hosszútávú stabil munkahely

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

-- Jó fizikum, állóképesség, terhelhetőség;
-- Problémamegoldó képesség;
-- Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés;
-- Csapatjátékos hozzáállás.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Használt ruha nagykereskedésünk használt ruha importjával, feldolgozásával, valamint értékesítésével foglalkozik. Cégünk budapesti székhelyű telepére keresünk munkaerőt nehéz fizikai munkára árumozgató, áruellátó munkakörbe.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Besence utca 2.
1186 Budapest
ID: 1660107   Megjelentetés dátuma: 2018.09.20.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   250000 Ft/hónap