Belföldes TGK sofőr / Komárom

Easy Logistics s.r.o.

A munkavégzés helye
Komárom
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.07.02.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

2006-os alapítású,szlovák bejegyzésű cég belföldes sofőrt keres Magyarország területére.
Telephely: Komárom,Ipari Park
Feladatok: nemzetköziből érkező-induló tgk-k lerakása/áruk felvétele.
GKI kártya,digitkártya szükséges,erkölcsi bizonyítvány bemutatását kérjük!
C és C+E jogosítvánnyal rendelkezők jelentkezését is várjuk.
Munkaidő: hétfőtől-péntekig,nappali munkarend.
Komárom-Komárno környéki jelentkezőt várunk.
Érdeklődni:munkanapokon 8-17 óra között személyesen (Easy Logistics, Komárom,Nokia u 2 ) vagy telefonon : 30/5380200

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Jogosítvány

C, E

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Nemzetközi fuvarozócég ,45 fős kollektíva

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Eötvösa 1/19A
94505 Komárno
Szlovákia