3D CAD Rajzoló / Tervező - Hollandia

Eastmen Human Resources B.V.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.06.10.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégleírás
Az Eastmen mögött van már több, mint 12 év tapasztalat és több száz sikeres elhelyezés a fémipar és technikai állások területén holland partnereinknél. Most egy 3D CAD tervezőt, CAD rajzolót keresünk holland partnerünkhöz.

Feladatok
3D CAD tervezésre keresünk, lehetőleg gépészmérnöki háttérrel rendelkező kollégát
Partnerünk
Partnerünk egy családias cég, élelmiszeripari gépgyártással foglalkozik, gyártósorokat készítenek és szerelnek össze
A telephelye Amsterdam közeli

Milyen embert keresünk?
Alapvetően egy 3D CAD rajzolói tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk, akinek van tapasztalata Inventor esetleg Solidworkssel való tervezésben
Irodai munkáról van szó
Az angol nyelv kommunikációképes használata, ismerete elengedhetetlen

Bérinformációk

heti fizetés megállapodás szerint, plusz lakhatás, biztosítás, kilométer térítés

Egyéb béren kívüli juttatások

Holland bejelentés, heti fizetés
Szakmai fejlődés támogatása
Lakhatás biztosítása, kilométer pótlék,
Hosszú távú munkalehetőség megfelelés esetén
Hollandiai kint tartózkodás alatt magyarul beszélő koordinátor segíti az ügyintézést
Magyar nyelvű ügyintézés és az adminisztráció átvállalása
Holland egészségügyi biztosítás

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

FÉMIPAR, tervezés

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk több, mint 12 éve keres Hollandiába folyamatosan fémipari szakembereket (pl. hegesztőket vagy CNC szakembereket, gépszerelőket) és teherautó sofőröket.
Alkalmazottainknak biztosítjuk a szállást és a holland társadalombiztosítást, illetve segítünk a bankszámla nyitásban és egyéb ügyintézésekben. Nincs közvetítői díj!
Az általunk képviselt cégek folyamatos munkalehetőséget biztosítanak azoknak, akik bizonyítják szakmai rátermettségüket.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Róna utca 115/a
1149 Budapest

Kapcsolat

ID: 3679670   Megjelentetés dátuma: 2019.05.28.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   heti fizetés megállapodás szerint, plusz lakhatás, biztosítás, kilométer térítés