Laboratóriumi technikus / vegyésztechnikus olajipari vizsgálatok

Eastmen Human Resources B.V.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Holland partnercégeink részére keresünk azonnali kezdéssel, laboratóriumi technikus, vegyésztechnikus munkatársakat olajipari vizsgálatok elvégzésére

Feladatok:
-Szükséges vizsgálati paraméterek szerint minták előkészítésének, a minták mérésének és értékelésének időben történő elvégzése, koordinálása, dokumentálása (HPLC / GC / AAS / Titration / gravimetry / various distillation techniques / ICP, XRF / UVF, GC, UV / IR)
fizikai és kémiai elemzések elvégzése
-Az alábbi vizsgálatokat kell elvégezni, némi betanulás után: Density D4052; Viscosity D445; Sulphur D4294 / D5453; RVP D5191

Elvárások:
-proaktív hozzáállás
-gyors és önálló munkavégzés
-jó problémamegoldó készség
-kőolaj- és bioüzemanyag-termékek vizsgálatában szerzett tapasztalat vagy olajipari/petrolkémiai tapasztalat (pl: nyersolaj, kőolaj stb.)
angol nyelvtudás feltétel, releváns terminológia, szakmai nyelv
-jogosítvány, B kategória

Egyéb béren kívüli juttatások

Bejelentett, teljes munkaidős állás, heti fizetés, holland bejelentés!
Igényes, minőségi szállás, saját szobában egyedül elhelyezve, wifivel, díjmentesen
Versenyképes fizetés (heti kifizetés)
Egészségbiztosítás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

vegyészet

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk több, mint 12 éve keres Hollandiába folyamatosan fémipari szakembereket (pl. hegesztőket vagy CNC szakembereket, gépszerelőket) és teherautó sofőröket.
Alkalmazottainknak biztosítjuk a szállást és a holland társadalombiztosítást, illetve segítünk a bankszámla nyitásban és egyéb ügyintézésekben. Nincs közvetítői díj!
Az általunk képviselt cégek folyamatos munkalehetőséget biztosítanak azoknak, akik bizonyítják szakmai rátermettségüket.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Róna utca 115/a
1149 Budapest