Létesítési villanyszerelő

E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Létesítési szerelői csapatunk bővítésére keresünk villanyszerelő kollégákat nyíregyházi munkavégzéssel.

Feladatok

·Kis- és középfeszültségű hálózatok létesítése, építése, kialakítása
·Közép feszültségű, kis feszültségű hálózatok karbantartása
·Üzemviteli feladatok végzése pl.: érintésvédelmi mérések
·Kisfeszültségű és középfeszültség üzemzavarok során keletkezett hibák elhárítása, javítása
·KÖF/KIF transzformátor állomás üzemzavar elhárítás
·Közvilágítási hálózat hibabehatárolás, hibák javítása
·Készenléti ügyelet tartása

Elvárások
·Erősáramú villanyszerelői végzettség
·B kategóriás jogosítvány
·Pályakezdők jelentekzésést is várjuk!

Amit kínálunk

·Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
·Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható cafeteria keretet biztosítunk (SZÉP kártya; készpénz; egészség- és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás; lakáscélú támogatás)
·Az öngondoskodást önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással támogatjuk
·Kedvezményes áramvételezési lehetőséget biztosítunk
·Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
·Kedvezményes üdülési lehetőséget biztosítunk országszerte céges üdülőinkben (pl.: Balaton, Kőszeg, Tisza-tó)
·Ha a pozíció miatt több, mint 100 km-ről költöznöd kell, egyszeri költözési- és maximum 18 hónapig albérleti támogatást nyújtunk

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

E.ON
Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

A cég címe

Kapcsolat