Villanyszerelő

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózat Zrt.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyere hozzánk villanyszerelőnek! Támogatjuk akár az albérletedet is

Az E.ON több mint 30 millió háztartásnak biztosítja az energiát Európa szerte és Magyarországon. Folyamatosan törekszünk arra, hogy Ügyfeleink számára megbízható, komplex és modern energetikai szolgáltatásokat kínáljunk. Az E.ON Hungária cégcsoportnál ötezer kiválóan képzett, elkötelezett szakember dolgozik ennek elérése érdekében! Fejlődésünk folyamatos, ezért új munkatársakat keresünk villanyszerelői munkakörbe Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas és Veszprém megyei telephelyeinkre!

Olyan munkahelyet keresel, ahol szabad és mobil vagy? Villanyszerelőként biztonságra vágysz?

Feladatok
• Kis és középfeszültségű hálózatok transzformátorok, állomások karbantartása
• Közvilágítási hálózat karbantartása
• Készenléti ügyelet tartása
• Kisfeszültség alatti munkavégzés

Elvárások
• Erősáramú villanyszerelői végzettség
• B kategóriás jogosítvány

Miért válassz minket?
• Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért a próbaidő lejártával 20%-os fix bérjuttatást
biztosítunk az alapbéren felül
• Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
• Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
• Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
• Céges telefont adunk, melyet magán célokra is használhatsz
• Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
• Kedvezményes áramvételezési lehetőséget kínálunk
• Az általánostól eltérő munkavégzésnél az alapbér készenléti és túlórapótlékkal egészül ki
• Napi munkához a legmodernebb eszközöket, szerszámokat, autót biztosítjuk
• Támogatjuk a társaság profiljába vágó tanfolyamokat, technikusi/ felsőfokú képzéseket
• Meghatározott feltételek mellett albérleti támogatást nyújtunk, melyről az első körös telefonos
beszélgetés során adunk részletes tájékoztatást

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezz hozzánk az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva!
Kérjük jelentkezéskor írd meg, hogy melyik földrajzi régió (megye) érdekelne!

A te energiád a mi jövőnk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kandó Kálmán u. 11-13.
9027 Győr

Kapcsolat