Áruösszekészítő

Duvenbeck Immo Logisztikai Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Érdekel az autóipar? Szívesen részese lennél a jövő autógyártásának? Fontos számodra a megbecsülés? Akkor minket keresel!
Csapatunk bővítéséhez keresünk új munkatársakat

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ
munkakörbe azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak rád?

• Autóalkatrészek pontos, határidőre történő előkészítése lista alapján
• Alkatrész szettek készítése autók felszereltségének megfelelően
• Előszerelési feladatok végzése
• Gyártósor kiszolgálásának biztosítása
• Folyamatok, munkautasítások pontos betartása

Téged keresünk, ha…

• Pontosan, precízen végzed a munkádat
• Több műszakot tudsz vállalalni
• Szeretnél hosszútávú bejelentett munkahelyen dolgozni

Amit kínálunk:

• Versenyképes időben utalt fizetés
• Cafeteria elemek széles választéka
• Munkába járás támogatása – (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül 15Ft/Km )
• Jó megközelíthetőség távolsági járatokkal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a kmadla@duvenbeck.de email címre. Bővebb tájékoztatásért a +3630450-4908-as telefonszámon lehet érdeklődni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Európa 8 országában, több mint 6.000 munkavállalóval és több mint 35 telephelyen a régió vezető logisztikai vállalatai közé tartozunk. Több ismert cég, köztük a Daimler AG, Audi, BMW vagy Vw csoport partnereink, akik támogatják a „Logisztika Kultúráját”.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Daimler út 2.
6000 Kecskemét

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Klaudia Madla
E-mail: Küldje el önéletrajzát