Nehézgépkezelő

Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.

A munkavégzés helye
Balatonalmádi
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Balatonalmádi Üzemvezetősége
NEHÉZGÉPKEZELŐ
munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:
• Ivóvízhálózaton, közműrendszeren lévő meghibásodások szakszerű elvégzése, a megfelelő eszközök, gépek működtetésével
• Munkavégzéshez alkalmazott emelő-, rakodó- és szállítógépek kezelése ellenőrzése, működtetése
• Munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetek rendeltetésszerű és biztonságos használata, a teherfelvevő eszközök kiválasztása és azok rendeltetésszerű használata, a teher szabályos és biztonságos rögzítése
• Hidraulikus berendezések rendeltetésszerű kezelése, üzemeltetése és karbantartása
• Munkaterület biztosítása közterületi munkavégzés során
• Kézi földmunka végzése a munkavédelemi szabályok betartásával
• Hibaelhárítást követő helyreállítási munkák elvégzése zöldterületen és útburkolaton
• Vállalati gépjármű vezetése, a gépjármű és felépítményének ellenőrzése, jogosultsági szintig történő karbantartási feladatainak ellátása

FELTÉTELEK:
• Alapfokú végzettség
• Nehézgépkezelő vagy építő – és anyagmozgató gép kezelője földmunka szakmairány
(1111 sz. hatósági vizsga gépkezelői jogosítvány)
• „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY:
• „C” kategóriás jogosítvány
• Hasonló területen szerzett gyakorlott tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• Stabil nagyvállalati háttér
• Családbarát munkahely
• Széles körű béren kívüli juttatási csomag
• Karrier lehetőség az ország legnagyobb víziközmű társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Jelentkezni 2019. május 31-ig lehet, kizárólag a DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT. Karrier oldalán (www.karrier.drv.hu). E-mailben, vagy postán elküldött jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Állami tulajdonú közműszolgáltató, víz-és szennyvízszolgáltatás alaptevékenységgel

A cég címe

Tanácsház u. 7.
8600 Siófok