Kontroller

Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.

A munkavégzés helye
Siófok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Gazdasági területe
KONTROLLER
munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:
• Szervezeti egységek tevékenységének támogatása a gazdaságossági szempontok érvényesítésével
• A tervezési folyamatban a hozzárendelt szervezeti egységek támogatása a felelősségi egységenkénti és periodikus tervezésben, valamint a naturális tervezésben
• A visszacsatolási rendszer működtetése az érintett felelősségi egységek felé
• Havi kiértékelések készítése
• Havi szervezeti egység szintű terv-tény összehasonlítások elvégzése, egyeztetése az érintett vezetővel, az eltérések okainak feltárása
• Közreműködés a várható számítások, prognózisok készítésében
• Adatszolgáltatások teljesítése
• Aktív közreműködés a folyamatok fejlesztésében, karbantartásában
• Részvétel a Társaság illetve a szakterület fejlesztési feladatainak végzésében

FELTÉTELEK:
• Felsőfokú végzettség
• Számítógépes ismeretek magas szintű alkalmazása (MS Office)
• Proaktív munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Precíz, pontos, önálló munkavégzés
• Rendszergondolkodás, speciálisan kontrolling folyamatokra vonatkozóan

ELŐNY:
• Szakirányú gazdasági vagy műszaki felsőfokú végzettség
• SAP ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:
• Stabil nagyvállalati háttér
• Családbarát munkahely
• Széles körű béren kívüli juttatási csomag
• Karrier lehetőség az ország legnagyobb víziközmű társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Siófok

A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Jelentkezni 2019. február 15-ig lehet, kizárólag a DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT. Karrier oldalán, az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva (www.karrier.drv.hu). E-mailben, vagy postán elküldött jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Állami tulajdonú közműszolgáltató, víz-és szennyvízszolgáltatás alaptevékenységgel

A cég címe

Tanácsház u. 7.
8600 Siófok

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vidovics Dóra
E-mail: Küldje el önéletrajzát