Újszülött és koraszülött részleg (PIC II.) vezető szakápoló

Duna Medical Center Kft.

A munkavégzés helye
1095 Budapest, Lechner Ödön fasor, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiváló csapatunkba magas szakmai tudással – akár külföldi tapasztalattal is - rendelkező, munkájukra hivatásként tekintő kollégákat keresünk, akik elkötelezettek az ügyfélközpontú munkavégzés mellett, és szeretnének részt venni kórházunk beindításában és működtetésében.

FELADATOK

• Jogszabályban meghatározott és a szakmai kompetenciának megfelelő munkavégzés a munkaköri leírás, szakmai protokollok, irányelvek, módszertani útmutatók alapján.

ELVÁRÁSOK

• Diplomás ápolói és Újszülött-koraszülött Intenzív terápiás szakápolói vagy szakasszisztensi végzettség
• Legalább 10 éves szakmai tapasztalat
• Vezetői pozícióban szerzett min. 3 éves tapasztalat
• Külföldi szakmai tapasztalat, egészségmenedzseri végzettség előny
• Felhasználói szintű MS Office tudás
• Angol és/vagy orosz nyelvtudás előny
• Jó kommunikációs, együttműködési és szervezőképesség
• Jó problémafelismerő és megoldó készség
• Terhelhetőség, szabálykövető magatartás, szakmai elkötelezettség, megbízhatóság

AMIT AJÁNLUNK

• Részvétel egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény elindításában, működtetésében
• Korszerű, csúcstechnológiával felszerelt környezet
• Lehetőség a legmodernebb eszközök használatának elsajátítására, működtetésére
• Sikerorientált csapat, szakmájukban elismert szakemberek
• Részvételi lehetőség a saját csapat kiválasztásában
• Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő Cafeteria
• Az intézmény szolgáltatásaira jelentős dolgozói illetve családtagi kedvezményeket biztosítunk
• Kamarai tagdíj térítése próbaidő után, valamint a kötelező pontszerző képzéseken való részvétel támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette az érdeklődését, rendelkezik a szükséges végzettséggel és tapasztalattal, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével a következő email címre: toborzas@dunamedical.com

A cégünkről további információkért látogasson el honlapunkra: https://www.dunamedicalcenter.org/hu/

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2018-ban új fejezet kezdődik a magyarországi egészségügyi ellátásban: a Duna Medical Center kórházában páratlan környezetben és felszereltséggel, széles körű ellátással, a magán-egészségügyi szolgáltatók között egyedülálló intenzív háttérrel gyógyítjuk pácienseinket. Büszkék vagyunk munkatársainkra, akik Magyarország egyik vezető magán-egészségügyi intézményévé tették a Duna Medical Centert. Már működő központunk munkatársainak odafigyelését, szorgalmát 2016-ban és 2017-ben is „Az év magánrendelője” verseny közönségdíjával ismerték el pácienseink.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Lechner Ödön fasor 7. Millenium Torony II. lház fszt.
1095 Budapest