Irodai asszisztens - Győr

Dremo Personaldienstleistung GmbH

A munkavégzés helye
Győr, Járas Győr
Munkaidő
részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.10.28.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Pályázók fogadása
- Állásinterjúk és szerződéskötések előkészítése
- Diszponensek támogatása a szerződéskötéseknél / beléptetéseknél
- Magyar anyanyelvű munkavállalók támogatása
- Adminisztratív és Back Office feladatok ellátása
- Munkaerő toborzás támogatása
- Szervezési feladatok segítése
- Cégünk képviselése állásbörzéken, rendezvényeken

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes jövedelem
- Érdekes és változatos feladatok

Információk a kiválasztási folyamatról

KÉRDÉS AZ ÁLLÁSAJÁNLATHOZ
Badacsonyi Rita; Elérhető: +493518977523; +3662815008
H-P: 7:30-16:30

Jelentkezéseket fényképes német önéletrajzzal várjuk az alábbi címre: [email protected]

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.10.26. (még 8 nap van hátra)

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A Dremo GmbH a régió vezető személyügyi szolgáltató vállalatai közé tartozik. Fő profilunk a jól képzett szakemberek és szakmunkások elhelyezése Németország területén. Drezdában található irodánk segítségével közepes méretű partnereinktől a nemzetközi nagyvállalatokig egész Németország területére közvetítünk és kölcsönzünk szakembereket ügyfeleink számára.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2) és Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

- Min. középfokú végzettség
- Hajlandóság egy 1 hónapos betanulásra a drezdai irodánkban (A szállás ingyenesen biztosítva lesz, az útiköltség pedig vissza lesz térítve)
- Min. B2 szintű német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Tapasztalat a közösségi oldalak használatával, mint például a Facebook
- Számítógépes ismeretek (MS Office Programcsomag, Internet, E-mail)
- Győri lakhely
- Öröm az emberekkel való kommunikációban
- Precíz és igényes munkavégzés
- Önállóság, rugalmasság, megbízhatóság, valamint jó kommunikációs készség

Előny:
- Szlovák / cseh / román nyelvtudás
- Saját személygépkocsi

Az Ön pályázati adatainak védelme számunkra nagyon fontos. Kérem vegye figyelembe a pályázókra vonatkozó adatvédelmi nyilatkozatunkat (https://www.dremo.com/policy). Ön a cégünkhöz történő jelentkezésével egyidejűleg ezzel egyetért.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Dremo GmbH egy családi tulajdonban lévő, közepes méretű drezdai cég, amely büszkén tekinthet vissza 20 éves múltjára és tapasztalatára az állásközvetítés területén. Csapatunk tapasztalattal és odaadóan dolgozik azért, hogy a munkatársaink és ügyfeleink sikeresen együtt dolgozhassanak országszerte.
Munkásainknak azt a lehetőséget nyújtjuk, hogy egy széles ügyfélkörön belül minél rövidebb idő alatt helyezkedhessenek el, rövid idő alatt változatos tevékenységeket végezzenek és sokoldalú szakmai tapasztalatot gyűjtsenek. Az alkalmazási területeink: fafeldolgozás, üzleti és belsőépítészet, padló- és parketta burkolás, villanyszerelői tevékenységek, vízvezeték szerelés, fűtés és légkondicionálás, idősotthonokban történő ápolás.

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Overbeckstraße 21
D-01139 Dresden
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Badacsonyi Rita
Tel.: +493518977523
E-mail: Küldje el önéletrajzát